Kopytářský obchůdek

Ať už upravujete svým koním kopyta sami, nebo jen provádíte pravidelnou "údržbu" mezi návštěvami kopytáře, potřebujete k tomu kvalitní nože a nářadí. A od toho tu je tento kopytářský obchůdek, který obsahuje sortiment kopytních nožů a nářadí od německé firmy Friedr. DICK.
 

Nože a nářadí doporučené profesionálem

Jsem absolventkou studia celostní péče o koně/ošetřovatel kopyt a držitelkou certifikátu Strasser Hoofcare Professional (2009). Pro majitele koní pořádám základní kurzy péče o kopyta a poskytuji poradenství při úpravě kopyt (osobně i po telefonu). 
 
Z bohaté nabídky firmy Friedr. DICK jsem pro Vás vybrala jen to nářadí, které mám sama odzkoušené a můžu ho tedy vřele doporučit. Pokud budete mít zvláštní přání, či budete potřebovat něco od DICKa, co jsem do obchůdku nevybrala, můžete si vybrat i z kompletního katalogu
 
Dopřejte si i vy práci s kvalitním nářadím, vaše ruce a záda vám poděkují :)
 
Vaše Hana Zeus

 

Vybrané zboží prosím objednávejte prostřednictvím objednávkového formuláře s uvedením názvu a katalogového čísla. Následně vám zašleme potvrzení přijetí objednávky společně s platebními instrukcemi a termínem doručení / možného osobního převzetí.
 
Nože objednané prostřednictvím tohoto obchůdku vám dodá oficiální distributor firmy F. DICK, pražská firma ORS spol s.r.o. Ceny jednotlivých položek jsou uvedeny vč. DPH. Pokud není zvolen osobní odběr, je cena dodávky je navýšena o poštovné. POKUD CENA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ DOSAHUJE KČ 2.000, MÁTE DORUČENÍ ZDARMA :)
 
Farma Zeusov (Hana Zeus Bubalová) zprostředkovává prodej, zajišťuje poradenství a komunikaci s distributorem. Reklamace zboží je možné řešit buď přímo s distributorem, nebo se obraťte na nás a my se o reklamaci postaráme.